«نگاه» به دنبال تغییر است. خواسته اش درخشش شماست و تمام تلاشش این است که همه بتوانند تغییر را با «نگاه» تجربه کنند.

درباره نگاه

مزون نگاه، یک‌شوروم (فروشگاه) لباس مجلسی و کژوال زنانه است که نزدیک به ۱۲سالی است در زمینه مد و پوشاک فعالیت می‌کند. برای سلیقه مشتریانش ارزش زیادی قائل می‌شود، مزون نگاه می‌کوشد تجربه‌های جدید و هیجان‌انگیزی را برای همراهانش به ارمغان آورد. رسیدن به رضایت و خوشحالی مشتریان نگاه، نقطه آغازین عشق نگاه به آن‌ها بوده و ذوق مشتریان برای تکرار تجربه بازدید و خرید از نگاه، نتیجه مطلوب و دلخواه نگاه است. مزون نگاه تلاش می‌کند تا هرروز با خلق تجارب فراتر از انتظار، مسیر خود را پر از حس خوب همراهانش طی کند.

رسیدن به رضایت و خوشحالی مشتریانش نتیجه مطلوب و دلخواه نگاه است و مسیر کاری این برند طی این چند سال پر از حس خوب مشتریانش بوده است.

نگاه به تغییر، هیجان و صمیمیت معتقد است و بر این ایده است که لباسی که انتخاب می‌کنید باید با روحیه، شخصیت و سلیقه شما سازگار باشد. پس دوستانه شما را برای انتخاب لباس‌هایتان همراهی می‌کند تا نیازتان با داشتن لباس مورد علاقه‌ برطرف شود.

«نگاه» به دنبال تغییر است. خواسته اش درخشش شماست و تمام تلاشش این است که همه بتوانند تغییر را با «نگاه» تجربه کنند.
برند «نگاه» با توجه به مسیری که پشت سر گذاشته، در حال برداشتن قدم‌های بلندتری به سوی فراهم کردن بستری گسترده‌تر و مناسب با شخصیت مخاطب‌هایش است تا سلیقه‌های بیشتری را پوشش دهد و به افراد بیشتری حس رضایتمندی را هدیه کند.
تغییر، ارزشی است که برای خود قائل می‌شوید این تغییر را می‌توانید از «نگاه» شروع کنید